Imprezy

 

HELOU – Dj, Konferansjer, Sax, skrzypce, animacje

Witamy Państwa Serdecznie. Jesteśmy bardzo energetyczną i kreatywną grupą. To co Państwu proponujemy to dobra muzyka z profesjonalnym śpiewającym dj/konferansjerem. Dużą popularnością na weselach cieszą się instrumenty: saksofon, skrzypce które jesteśmy w stanie zaproponować. Helou to nie tylko muzyka to również zabawy integracyjne dopasowane do wieku i klimatu imprezy.                                              

 Dlaczego Helou                                                                                                                   

Naszym wyznacznikiem są pomysły i oczekiwania Pary Młodej. Każde wesele ma swój indywidualny klimat- imprezę tworzą ludzie. Służymy radą, doświadczeniem i kreatywnością. Gram wesela od 1995r. dlatego też każdą imprezę szyjemy na miarę i dopinamy na ostatni guzik. Szeroki wachlarz możliwości pozwala dostosować się technologicznie, sprzętowo i cenowo do Państwa oczekiwań.

Jesteśmy legalnie działającą firmą - wystawiamy faktury.
Działamy na terenie całej Polski.
Firma posiada doświadczenie w organizacji wesel międzynarodowych.

KONCERT ( plener, klub, imprezy firmowe, okolicznościowe )

Imprezy na których zazwyczaj gramy mają charakter taneczny ( kluby, imprezy plenerowe). Koncertujemy również na targach i imprezach okolicznościowych ( wesele, andrzejki, dzień kobiet). Odsyłamy do działu Galeria lub filmiki na naszym kanale You Tube.

W zależności od charakteru imprezy  możemy ją poprowadzić  kompleksowo np:

1. Usługa konferansjerska + koncert HELOU+ usługa Dj

2. Animacje + Usługa konferansjerska + koncert Helou + usługa Dj

3. Dysponujemy własnym nagłośnieniem imprezy do 200 osób

                                    IMPREZY TEMATYCZNE

Zimowy autorski program na Jarmark Bożonarodzeniowy

Nasza propozycja składa się z dwóch części:

Pierwsza część to animacje świąteczne dla dzieci polegające na malowaniu twarzy w motywy świąteczne, manualne tworzenie ozdób świątecznych, modelowanie balonów oraz konkursy ( Saha, Sonia). 

Druga część to koncert świąteczny.

W zależności od klimatu jarmarku nasza propozycja to interaktywny koncert z publicznością. Zapraszam do zapoznania się z naszym hitem MIKOŁAJKOWYM. Repertuar koncertu przygotowany jest w ten sposób aby publiczność mogła np.: zrobić kulig lub pokazać jak Mikołaj pędzi do „grzecznych dzieci” z prezentami. Czas drugiej części czyli koncert to jedna godzina.

Prowadzący całą imprezę Dj HELOU –konferansjer, animator, zabawy prowadzone ze sceny dla uczestników bawiących się pod sceną.

 

Patriotyczny Autorski Program z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości

Program ma formułę koncertu, śpiewanego i prowadzonego przez  Dj Helou. Główny cel koncertu to  integracja oraz budowa pozytywnych relacji wspólnego świętowania.

Tematem przewodnim „Niepodległa Dziś” to przede wszystkim piosenki o wolności (np.: Flaga, List z frontu, Słowiańska dusza, To nasz kraj). Prowadzący nawiązuje do symboli patriotycznych unikając patosu z nastawieniem na radość z tego, że jesteśmy autonomicznym narodem i to jest nasz powód do dumy. Czs jedna godzina.

 ANIMACJE

Do imprez tematycznych często proponujemy animacje dla najmłodszych uczestników imprezy oparte o autorskie zabawy.