O nas

HELOU   ( Najlepszy interaktywny show w Polsce)

Już sama nazwa zespołu mówi, że mają Państwo przyjemność spotkać pozytywne i energetyczne osoby. Pomimo zmian trzon grupy stanowi Dj Helou wokalista, konferansjer. Za sterami konsoli i na saksofonie ( wymiata ) Lady Yaga uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej w Częstochowie. Strona taneczna to dwie urocze tancerki: Saha i Sonia (instruktorki tańca i animacji). 


Kreatywni

 

Artystycznie HELOU jest twórcą nowego trendu polskiej sceny rozrywkowej zwanego potocznie polo-punk. Połączenie to charakteryzuje się dobrym tekstem pastiszowym i szybko wpadającą,  w ucho muzyką. Takiego połączenia na polskiej scenie rozrywki jeszcze nikt nie stosował i dlatego w tym trendzie muzycznym jesteśmy pierwsi i jedyni !!!

Na naszych koncertach i imprezach dbamy o to by stworzyć interaktywną relację z odbbiorcą (odsyłamy do filmików - You Tube). Nasz show to również największe i topowe  hity  muzyki tanecznej (np.:  Sofia, Despacito, Nosa ) w polskich wersjach.

 

Sukcesy

Początek to występ Dj Helou w programie „Szansa na sukces” ( z zespołem Wilki).

Kolejne sukcesy to piosenki:

2015r - „Domówka” – debiut na Disco Hit Kobylnica
2016r - „Słowiańska dusza”  w TV Polsat .
2018r – występ i wywiad z utworem  „Szkoła”  w programie TVP Polonia w ramach
            ogólnopolskiego konkursu „Shuffle Dance”
2019r – Helou w programie: DISCO STAR w stacji Polo Tv
Staramy się trafiać do szerokiej grupy odbiorców dlatego można nas zobaczyć w różnych TV: Disco Polo Music, TVP, Polo Tv, Tv Brawo, Tvn-ntl, i wielu innych.
HELOU znakomicie sprawdza się na imprezach okolicznościowych dlatego też zapraszamy do kontaktu.